باربری پونک | ۴۴۴۱۴۳۹۱ |بسته بندی اصولی و مطمئن اثاث| منصف و معتبر |

باربری پونک در تهران و شهرستان ها

باربری پونک  اتوبار پونک یکی از باربری های نمونه فعال در تهران است که زیر نظر شرکت باربری و اتوبار توانا بار تهران فعالیت می کند و خدمات بسته بندی و حمل و نقل و باربری را به ساکنان این منطقه ارائه می دهد .  منطقه پونک یکی از مناطق غرب تهران است که با داشتن وسعت زیاد این منطقه ساکنان زیادی در این منطقه جای گرفته اند ، باربری در حوزه پونک می تواند نیاز های اثاث کشی و حمل و نقل و بسته بندی در این مناطق را برای ساکنان منطقه پونک برطرف نماید .

باربری پونکتعاریف باربری و اتوبار

باربری و اتوبار هر کدام برای خود تعاریفی دازند که در این جا مختصرا به تعاریف آن ها اشاره می کنیم.  باربری پونک ، اتوبار پونک

باربری

باربری یعنی حمل ونقل و جا به جایی کلاها از جایی به جای دیگر ، واژه باربری بیشتر برای جابه جا کردن کالاها در مسیر های دور بکار گرفته می شود .

اتوبار

اتوبار همان معنی باربری را دارد اما با این تفاوت که اتوبار بیشتر برای اثاث کشی منزل و ادارات و شرکت ها بکار گرفته می شود یعنی برای حمل و نقل کالاهای درون شهری استفاده می شود . باربری پونک

 اتوبار پونک  در تهران

اتوبار و باربری پونک در تهران وظیفه حمل و نقل جابه جایی و بسته بندی اثاث و کالاهی سبک و سنگین شما را به عهده دارد و می تواند اثاث و کالاهای شما را در درون استان یا به شهرستان ها حمل کند و اثاث کشی آسان و مطمئن را برای شما بوجود اورد و کالاهای شما را در هر نقطه ایی که بخواهید با تضمین سلامت ان ها تحویل دهد.

اتوبار پونکخدمات باربری و اتوبار

باربری ها و اتوبار های سطح تهران هرکدام خدماتی ارائه می دهند و ما هم در اینجا به تعدادی از خدمات اتوبار و باربری پونک اشاره می کنیم.

بسته بندی اثاث منزل ، شرکت ها و ادارات

باربری پونک با در اختیار داشتن بهترین نیروی بسته بندی و مواد و تجهیزات بسته بندی مناسب مانند : بابل رپ ، استرپ ، چسپ های دولایه ، کارتون های محکم مخصوص لباس و مواد فاسد شدنی و همچنین شکستنی بهترین خدمات باربری حمل و نقل و اتوبار و بسته بندی را به شما عزیزان ارائه می دهد.

حمل اثاث

کارگران توانا و مجرب اتوبار پونک با استفاده از تجهیزات حمل و نقل مانند ، ماشین های باربری شیک و مدرن ، پتو و موکت برای جلوگیری از خش برداشتن کالاها و اثاث و … اثاث شما را با رعایت تمام نکات ایمنی و مطابق با دانش روز بارگیری می کنند. باربری پونک در تمام مراحل نظاره گر اثاث کشی می باشد.

خدمات باربری پونک

بیمه باربری در تهران

ما همه می دانیم که بسیاری از خانواده ها نگران آسیب دیدن وسایل و  اثاث شان در حین باربری هستند ، اما اتوبار و باربری پونک با عقد قرار داد به بیمه نامه های رسمی کشور در پی آن است اثاث کشی مطمئنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

 

بیمه اتوبار پونک

تفاوت را احساس کنید

                                                      باربری پونک در مقایسه با سایر باربری های سطح شهر

  • کارگران با اخلاق و ورزیده در امر جابجای وسایل شما
  • مشاوره و راهنمایی در زمینه جابجایی وسایل شما
  • بیمه وسایل شما در هنگام جابجایی
  • و از همه مهمتر هزینه مناسب جابجایی وسایل شما( برآورد دقیق قیمت قبل از اقدام به جابجایی وسایل)

شعبات همکار با باربری و اتوبار پونک تهران و توانا بار

ما شعبات باربری همکار دیگری در تهران داریم که با همان کیفیت اتوبار در پونک خدمات خود را ارائه می دهند.

باربری همکار در شمال

باربری نیاورانباربری میردامادباربری شریعتیباربری شمیراناتباربری ونکباربری تجریشباربری قیطریهباربری زعفرانیهباربری مخابرات

باربری همکار در غرب

باربری مرزدارانباربری پونکباربری ستارخان باربری جنت آبادباربری سردار جنگلباربری اشرفی اصفهانی

باربری همکار در مرکز

باربری گیشاباربری یوسف آبادباربری ولیعصر  

باربری همکار در شرق

باربری رسالتباربری پیروزیباربری نارمکباربری تهرانپارس 

طریقه بسته بندی ما در اتوبار پونک تهران

باربری ما در راستای ارائه خدمات کامل و با کیفیت در پی ان است بهترین و اصولی ترین بسته بندی ها را برای شما عزیزان رقم بزند ، بر همین اثاث ما در باربری پونک لوازم و وسایل شما را با بهترین جنس مواد بسته بندی می کنیم . بسته بندی اثاث منزل و نوع بسته بندی آن بسیار در میزان سالم ماندن و امنیت اثاث و کل اثاث کشی تاثیر دارد پس حتما حتما در هنگام اثاث کشی به نوع بسته بندی و کیفیت مواد بسته بندی آن اهمیت بدهید. در ادامه ما به ابزارهایی که برای بسته بندی نیاز است اشاره ایی می کنیم و توضیحاتی را می دهیم.

بسته بندی در پونک

کارتون های چند لایهبسته بندی در باربری پونک

ما وسایل شکستنی شما را با کارتون های چندلایه و ایمن بسته بندی می کنیم تا خدایی نکرده در حین جابه جایی دچار آسیب نشوند ،هرچه ما در بسته بندی وسایل مهارت داشته باشیم ناچارا باید وسایل خرده ریز و بالاخص شکستنی را در کارتون های محکم که هنگام جابجایی شل و وارفته نشوند نیاز داریم بنابراین این امکان را ما  با با بسته بندی اصولی و کارتون های محکم برای شما فراهم کرده ایم.

بسته بندی بابری پونککارتون های رگال دار

استفاده از کارتون رگال دار بخاطر حفظ و نگهداری و جلوگیری از چروک شدن لباس های گرانقیمت و همچنین کت و شلوار و لباس های مجلسی شما در هنگام جابجایی می باشد که این امکان را باربری پونک بار برای شما فراهم کرده است.

 ساک مخصوص رختخواب

ساک مخصوص بسته بندی رختخواب جهت جلوگیری از پاره و کثیف شدن از پتو و رختخواب شما استفاده می شود.

بستخه بندی در بابری توانا بار تهران

بسته بندی بابری پونکچسب پهن

چسب چهن جهت بسته بندی و بستن درب کمد ، دراور ،یخچال و…. که یکی از پر کاربردترین وسایل بسته بندی اثاث منزل می باشد.

ماژیک 

ماژیک جهت نوشتن محتوای داخل کارتن ها برای چیدمان  راحتر و سریعتر

بابل رب یا وکیوم نخودی و گردویی

جهت بسته بندی وسایل چوبی و شیشه ای ازجمله مبلمان ، بوفه ، شیشه میز نهار خوری برای جلوگیری از هرگونه آسیب و شکستگی و خط وخش بر روی آنها

استرج 

جهت جلوگیری از نشستن هرگونه آلودگی و گرد وغبار بروی وسایل

با بسته بندی اصولی واساسی ما در بابری واتوبار پونک خیال شما را از هر جهت از بابت هرگونه آسیب و شکتگی راحت می کنیم.

دانش بسته بندی اثاثیه منزل

و مهتر از این همه موارد ذکر شده در بالا باید این نکته را در نظر داشت که تجهیزاتبه روز و عالی درست است که کیفیت کار بسته بندی اثاثیه را تا حد بسیار زیادی بالا می برد اما به تنهایی کافی نیست.

برای انجام هر نوع بسته بندی اثاث و کالاها باید دانش و تخصص کافی داشت تا با ترکیب ابزار های بسته بندی با هم بتوان بهترین ها را برای مشتریان عزیز به ارمغان آورد ، باربری پونک در تهران دانشی را که باید برای یک بسته بندی حرفه ایی و اصولی را دارا باشد دارد و این اطمینان را به شما عزیزانی که مشتری بسته بندی ، حمل اثاث و باربری و یا جا به جایی اثاث منزل در پونک می دهد که امن ترین و با کیفیت ترین خدمات را تحویل شما بدهد. باربری پونک و اتوبار پونک را دنبال کنید

بسته بندی اثاثیه منزل

باربری پونک

کارگران چیدمان و حمل بار و بسته بندی اثاثیه منزل باربری پونک و اتوبار پونک ، اثاث و کالاهایی را که قرار است جا به جا کنید ، بسته بندی می کننند و سپس با استفاده از ماشین های مجهز باربری به نقطه نقطه از استان تهران و شهرستانها با ضمانت نامه رسمی و معتبر حمل می کنند ، ما در باربری و اتوبار توانا تمام کار خود را با ضمانت نامه و به صورت با کیفیت ارائه می دهیم ، ما کارهای نظیر :

بسته بندی اثاثیه منزل ، باربری در پونک ، حمل بار پونک ، اتوبار ، باربری ، باربری در محدوده پونک ، باربری در غرب تهران ، اثاث کشی تضمینی ، بهترین اثاث کشی در پونک و … را انجام می دهیم.

باربری در پونک

اثاث کشی آسان و مطمئن با اتوبار پونک

ما مطمئن ترین باربری فعال در تهران هستیم باربری پونک با دداشتن تمام مجوز های لازم برای فعالیت از ارگان ها مربوطه و همچنین دداشتن تجهیزات بسته بندی و حمل و نقل به روز به همرا پرسنل آموزش دیده و بیمه باربری مطمئن ترین و ایمن ترین اثاث کشی در پونک را برای شما رقم می زند. باربری پونک و اتوبار پونک یار و یاور شما در اثاث کشی و حمل بار هستند.

بهترین  و اصولی ترین اثاث کشی در محدوده پونک را ار ما بخواهید

اتوبار ، باربری ، جابه جایی و حمل و نقل ، اثاث کشی تضمینی ، باربری آسان ، خدمات انبار داری ، بسته بندی تخصصی اثاث منزل و … و هر ان چه را که یک شرکت باربری معتبر و بزرگ باید در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد را به اتوبار پونک و باربری پونک در تهران بسپارید ، اتوبار و باربری توانا با داشتن مدیریتی قوی ، پرسنلی آموزش دیده و با انگیزه و همچنین حمایت شما عزیزان می تواند بهترین ها را در تهران برای شما به ارمغان بیاورد ، امید است ارامش و کیفیت در روز اثاث کشی را با سپردن اثاث کشی و خدمات و نیاز های باربری خود به اتوبار و باربری پونک برای خود به ارمغان اورید ما تا اخر مسیر با شماییم.

اثاث کشی در پونک

صفر تا صد جا به جایی اثاث منازل ، شرکت ها و ادارات

ما تمام نیاز های باربری را در تمام نقاط تهران بزرگ پوشش می دهیم ، یعنی خود را موظف به انجام کوچکترین خدمات باربری در دورترین نقاط تهران بزرگ می دانیم، اتوبار و باربری پونک را همواره در یاد و خاطره خود داشته باشید و با در دسترس قرار دادن اتوبار و باربری توانا تا می توانید ما را حمایت کنید و به ما انگیزه ارائه خدمات با کیفیت باربری و اتوبار را بدهید.

 

 

 

تماس با ما