باربری قیطریه – اتوبار قیطریه با بسته بندی اصولی اثاث|۲۶۴۱۰۰۵۲|

باربری قیطریه ، اتوبار قیطریه با بهترین خدمات باربری و بسته بندی

باربری قیطریه ، اتوبار قیطریه ، جزو محدود باربری های موجود در سطح تهران است که علاوه بر خدمات باربری اثاث و کالاهای ادارات و منازل خدمات بسته بندی را به صورت کاملا اصولی و با کیفیت به مشتریان ارائه می دهد. ما در اتوبار و باربری توانا در  تهران در پی ان هستیم که کمیت را فدای کیفیت نکنیم و تا ان جا که می توانیم خدمات خود را به بهترین روش ممکن و با کیفیت به مشتری هایمان ارائه دهیم.

باربری قیطریه

محدوده فعالیت اتوبار قیطریه

قیطریه یکی از مناطق بالای شهر تهران است که در شمال تهران واقع شده  است. این منطقه از لحاظ جغرافیایی از  مناطق پر طرفدار در استان تهران است زیرا آب و هوای خاس این منطقه ان را نسبت به سایر مناطق تهران بالا برده است ، همین دلایل باعث شده که تراکم جمعیت در این مناطق به طرز قابل چشمگیری افزایش پیدا کند. همین تراکم جمعیت توانا بار را بر ان داشت تا یکی از شعبه های خود را با نام باربری قیطریه در این منطقه دایر کند تا خدمات باربری در شان ساکنان این منطقه را به ان ها ارائه دهد.

اهمیت باربری و اثاث کشی

باربری به طور کلی یعنی جا به جایی اثاث ف کالاها و یا وسایل از جایی به جای دیگر ، باربری قیطریه در این ججا به اهمیت باربری می پردازد . ما شاهد بوده ایم که باربری برای ما ایرانیها بسیار نگران کننده است و هروقت صحبت از اثاث کشی و اتوبار و باربری در میان خانواده ها بوده است همه از روز اثاث کشی به عنوان روز بسیار  بدی یاد کرده اند ف شاید این دید مربوط به اثاث کشی های گذشته باد که در بین مردم مانده است ، ولی واقعیت امروز چیز دیگری را ثابت کرده است.

در ادامه این مقاله قصد داریم تا به ویژگی های یک باربری و چگونگی اثاث کشی و بسته بندی در باربری قیطریه بپردازیم تا پایان با ما باشید

ویژگی های یک باربری مناسب

امروزه باربری ها و اتوبار های بسیاری در سطح استان تهران و شهرستان ها فعالیت دارند که هر کدام ویژگی ها و خاصیت های مربوط به خود را دارند ، اما باید به این نکته توجه داشت که برخی از این ویژگی ها از لحاظ اهمیت در حمل و نقل اعهمیت ویژه ای دارند ، ما در اینجا به آن ها اشاره ایی می کنیم .

داشتن مجوز فعالیت در حوزه مربوطه

امروزه باربری هایی هستند که بدون مجوز قانونی فعالیت دارند ، این چنین باربری ها هیچ گونه مسئولیتی قانونی را در رابطه با کیفیت خدمات ارائه شدشان ندارند ، پس اعتماد به آن ها مشکل است . باربری قیطریه با دارا بودن تمام مجوز های لازم فعالیت در حوزه ، حمل و نقل ، اثاث کشی ، باربری ، بسته بندی اثاث و … اطمینان را به شما می دهد که با بهترین کیفیت ها خدمات را ارائه می دهد.

fright

داشتن مدیریت با تجربه و مسئولیت پذیر در اتوبار قیطریه

از دیگر ویژگی های باربری و اتوبار مناسب داشتن مدیریتی مسئولیت پذیر است که بتواند تمام جوانب کار و خدمات ارائه شده را بر عهده بگیرد و مسئولیت پذیر باشد ، مدیریت توانا می تواند انگیزه کار تیمی باربری ، بسته بندی و … را در گروه خود تزریق کند و آن ها را متعهد به ارائه بهترین خدمات باربری و بسته بندی کند ، باربری قیطریه دارای یک مدیریت توانا ، متعهد و متخصص است .

باربری در قیطریه را به اتوبار و باربری الوند تهران بسپارید تا تجربه یک اثاث کشی آسان و بدون دغدغه را داشته باشید.

بسته بندی اصولی

بدون شک یکی از مهمترین موارد در بحث اسباب کشی بحث بسته بندی اصولی و درست اثاثیه منزل می باشد بسته بندی درست می توان تا ۹۹درصد خسارت ناشی از هرنوع شکستگی و خط وخش برروی وسایل در زمان جابجایی کاهش داده و شما را آسوده خاطر سازد . اتوبار و باربری قیطریه با یک گروه متخصص جهت بسته بندی وسایل منزلتان در خدمت شماست .این گروه با به کار گیری وسایل و ابزار های مختص به بسته بندی وسایل منزل بهترین بسته بندی را برای شما انجام می دهند.که در زیر به بعضی از این وسایل وابزار ها اشارهای مختصر می اندازیم.

انواع تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی اثاث

کارتن پنج لایه ( جهت وسایل شکستنی وحساس)

کارتن مواد غذایی( جهت بسته بندی مواد غذایی و منجمد داخل یخچال )

کارتن رگال دار( جهت بسته بندی لباس های شیک و مجلسی تان)

کارتن مخصوص خرده ریز های منزل در باربری قیطریه

بابل رپ(وکیوم های نخودی و گردویی مخصوص بسته بندی شیشه، آیینه، مبلمان و….جهت جلوگیری از هرنوع شکستگی و خط  خش)

چسب پنج سانتی و ماژیک در اتوبار قیطریه

استرج(سلفون جهت جلوگیری از نشستن هرگونه گرد وغبار بر روی وسایل)

ساک رختخواب (بسته بندی رختخواب ، پتو ، ملحفه و……)

 بهترین و معتبر ترین اتوبار قیطریه

ما می دانیم که بسیاری از شما عزیزان چند روز مانده به انجام اثاث کشی و جا به جایی اثاث منزل خود بسیار نگران و دستپاچه هستید و نمیدانید که باید چکار کنید و یا اینگه از کجا شروع کنید ، شما می توانید با اتوبار و باربری قیطریه در تهران تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره باربری و بسته بندی به صورت کاملا رایگان اثاث کشی و جا به جایی اثاث منزل خود را به معتبر ترین باربری تهران در قیطریه بسپارید و با صرف هزینه اندک خود را از شر نگرانی ها نجات دهید و با کیفیت ترین خدمات را تحویل بگیرید.

اتوبار قیطریه ضامن بار شماست

اتوبار قیطریهما در همه جای تهران شعبه فعال داریم

اتوبار و باربری قیطریه و باربری توانا در تهران می توانند اثاث و کالاهای شما را با اطمینان خاطر و رضایت کامل شما در هرنقطه از تهران که بخواهید به آسانی جا به جا کنند ، باربری و اتوبار قیطریه دارای شعبات فعال دیگری در سایر نقاط تهران بزرگ می باشد و شما عزیزان در هر منطقه ایی از تهران بزرگ هستید می توانید با شماره های مربوط به منطقه خود با شعبه های توانا بار تهران تماس گرفته و خدمات باربری و بسته بندی و حمل و نقل خود را دریافت کنید. در ادامه شما را با شعبات باربری قیطریه و اتوبار قیطریه در سایر نقاط آشنا می کنم.

اتوبار و باربری های فعال در شمال تهران

باربری نیاوران ،  باربری شریعتی ، باربری سعادت آباد ، باربری میرداماد ، باربری ونک ، باربری تجریش ، باربری قیطریه ، باربری مخابرات ، باربری زعفرانیه

اتوبار و باربری های فعال در غرب تهران

باربری مرزداران ، باربری پونک ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد ، باربری شهران ، باربری سردارجنگل ، باربری اشرفی اصفهانی ، بسته بندی اثاث منزل

اتوبار و باربری های فعال در مرکز تهران

باربری گیشا ، باربری یوسف آباد ، باربری ولیعصر

اتوبار و باربری های فعال در شرق تهران

باربری تهرانپارس ، باربری پیروزی ، باربری رسالت ، باربری نارمک ، اتوبار قیطریه تهران و باربری قیطریه

 

ارائه بیمه نامه معتبر باربری

امروزه رقابت شدیدی بین شرکت های باربری صورت گرفته است و برای همین تا حد قابل توجهی کیفیت ارائه خدمات توسط این شرکت ها افزایش پیدا کرده است ، باربری قیطریه ، اتوبار قیطریه ، توانا بار تهران هم بنا به همین دلایل سعی دارند با ارائه خدمات جدید تر در حوزه خود خوش بدرخشند و رضایت مشتریان عزیز را جلب کنند . باربری قیطریه در همین راستا سعی در بیمه کردن کالاها و اثاث شما دارد .

بیمه باربریطریق بیمه کردن اثاث

اتوبار قیطریه در تهران اثاث و کالاهایی را که که قرار است جا به جا کند بیمه می کند ، بیمه باربری اثاث و کالاهای شما را در قبال آسیب های ناخواسته ایی که در حین باربری برای شما عزیزان اتفاق می افتد را می گویند ، در صورت بیمه بودن اثاث و کالاهای شما عزیزان در حین باربری ، بسته بندی اثاثیه ، اتوبار و … شرکت بیمه موظف است تمام خسارات ناشی از اتفاقات پرداخت کند.

باربری ، اتوبار ، باربری در محدوده قیطریه ، اسباب کشی ، بسته بندی لوازم منزل در قیطریه ، اثاث کشی ، حمل و نقل و باربری 

تماس با ما