باربری شریعتی – اتوبار شریعتی (۲۶۴۱۰۰۵۲) بسته بندی اصولی با تخفیف ویژه

باربری شریعتی ، اتوبار شریعتی فعال در تمام نقاط تهران

باربری شریعتی نام یکی از باربری های فعال در منطقه شریعتی تهران است که تا به الان توانسته است خدمات باربری ، بسته بندی ، اثاث کشی ، اسباب کشی و … را به ساکنان این منطقه و سایر مناطق ۲۲ گانه تهران به صورت ایمن و با کیفیت ارائه کند. اتوبار شریعتی تحت نظر توانا بار تهران فعالیت می کند که یکی از با سابقه ترین و با تجربه ترین باربری های سطح شهر تهران است که علاوه بر انجام خدمات باربری درون استانی ، پروژه های جابه جایی خارج استانی را هم بر عهده می گیرد و اثاث و کالاهای شما را در سلامت کامل به مقصد می رساند.

باربری شریعتی صفر تا صد اثاث کشی همراه شماست

باربری شریعتی

اتوبار شریعتی  نمونه و تک

اتوبار نمونه است که رضایت مشتری را در پی داشته باشد ، اتوبار شریعتی با در اختیار داشتن تمام امکانات لازم و کافی در عرصه خدمات باربری چون نگینی درخشان در سطح تهران می درخشد. امید است که شما عزیزان با برقراری ارتباط با کارشناسان باربری شریعتی در تهران از خدمات و تخفیف های ویژه باربری ما آگاه شوید و با اطمینان دست به انتخاب یک باربری مطمئن برای جابه جایی اثاث و کالاهای خود بزنید.

اتوبار شریعتی تهرانخدمات شرکت باربری توانا در تهران و شهرستان ها

خدمات باربری شریعتی خدماتی بی نمونه و تک در تهران است ، خدمات ما انچنان کافی است که همزمان می توانیم چند پروژه جابه جایی ، اسباب کسی و اثاث کشی و بسته بندی را انجام دهیم.

ماشین آلات باربری و حمل و نقل درون شهری و برون شهری

اتوبار شریعتی با در اختیار داشتن ماشین های باری مناسب با نوع کالا و اثاثی که شما میخواهید انتقال دهید آماده خدمات رسانی جامع در تمام نقاط تهران است. ماشین های وانت نیسان ما در باربری شریعتی برای جابه جایی و اثاث کشی های کوچک مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده از خاور های مسقف باربری

ما در باربری مطابق با نوع اثاث و حجم اثاث و کالاهی مورد انتقال شما می کوشیم ماشین های مختص و مخصوصی را استفاده کنیم که پاسخگوی نیاز های باربری شما باشند ، باربری شریعتی تهران با در اختیار داشتن خاورهای باربری مسقف و روباز اماده خدمتگذاری با کیفیت به شما عزیزان می باشد.

barbari tehran

بسته بندی کالاها

بسته بندی مقوله ایست که امروزه جای خود را بسیار گسترده در حوزه باربری و خدمات اتوبار جای داده است ، واقعا چرا بسته بندی اثاث و کالاها آن قدر مهم است که بسیاری از هموطنان عزیز ملاک کیفیت یک باربری را بر اثاث کیفیت بسته بندی ان می سنجند؟ ممکن است در حین باربری و اثاث کشی بدلیل سهوی جنس یا کالایی خش برداشته و یا آسیب ببیبند ، اینجاست که اگر بسته بندی اصولی اثاث برای ان کالا انجام گرفته باشد دیگر نگران آسیب دیدن آن نمی شویم .

بسته بندی ایمن

باربری شریعتی بهترین و با کیفیت ترین و ایمن ترین بسته بندی ها را برای شما انجام می دهد.تا شما را از هر لحاظ مطمئن سازد که در کار ما هیچ خبری از شکستن و خط وخش بر روی اثاثیه منزل خبری نیستما باداشتن پرسنل حرفه ای در زمینه  بسته بندی اثاثیه منزل بهترین بسته بندی را برای شما به ارمغان می آورد.در زیر به چند مورد از وسایل مخصوص بسته بندی اثاثیه منزل اشاره می کنیم.

تجهیزاتی که برای یک بسته بندی لازم است

کارتن رگال دار ( مخصوص بسته بندی لباس های شیک و مجلسی)

کارتن مواد غذایی( حفظ و نگهداری مواد غذایی منجمد داخل یخچال و سایر مواد غذایی جهت دیر فاسد شدن و ازبین نرفتن مواد غذایی)

کارتن پنج لایه ( مخصوص وسایل شکستنی و حساس مانند چینی و….)

کارتن وسایل خرده ریز( مخصوص وسایل خرده ریز و جلوگیری پخش و پلا شدن وسایل)

بابل رپ نخودی،گردویی( مخصوص بسته بندی وسایل مانن مبلمان ، بوفه ، شیشه  و …. جهت جلوگیری از شکستگی و خط وخش)

چسب پنج سانتی ( برای بسته بندی کارتن هاو….)

ماژیک( برای نوشتن محتوایی درون کارتن ها برای جلوگیری از شکستگی و چیدمان بهتر وسریعتر وسایل)

استرج( برای جلوگیری از خط وخش و گرد وغبار بر روی وسایل)

ساک رختخواب (مخصوص بسته بندی رختخواب و پتو و ملخفه و…..)

 

باربری  در تهران باربری در محدوده شریعتیباربری شمال تهران – اتوبار تهران – اتوبار در تهراناسباب کشیحمل و نقلجابه جایی 

بسته بندی

بیمه نامه باربری شریعتی

ما کارمان را بدرستی و در سلامت کامل انجام می دهیم . ما اثاث و کالاهای شما را به صورت تضمینی از مبدا تا مقصد جا به جا می کنیم ، باربری شریعتی با عقد قرارداد های رسمی با بیمه نامه های رسمی کشور می کوشد نگرانی های شما را بابت آسیب دیدن و از بین رفتن کالا ها و  اثاث گرانقیمتتان حین باربری راحت کند. باربری در شریعتی این مزیت را نسبت به دیگر باربری های سطح استان تهران دارد که شما دیگر لازم نیست درباره اثاث کشی و انتقال اثاث خود تا این حد حساس باشید و فقط کافیست کار را به کاردان یعنی اتوبار شریعتی بسپارید.

حمل و نقل سریع کالاها و اثاث شما در باربری

ما در باربری شریعتی با استفاده از بهترین امکانات پاسخگویی شبانه روزی به تماس های شما عزیزان قادریم همزمان به چند مشتری خدمات مشاوره باربری ارائه داده و سفارش ان ها را ثبت کنیم ، اتوبار شریعتی در تهران همچنین با استفاده از توانایی پرسنل خود در مدیریت وقت و همچنین ماشین های حمل و نقل مدرن در ناوگان باربری خود می تواند سریعا و در کوتاه ترین زمان ممکن اثاث کشی ، حمل ونقل ، جا به جایی اثاث منزل ، و اسباب کشی های شما را انجام بدهد.

ارائه خدمات باربری در منطقه به منطقه تهران

ما در تهران خدماتمان را سریع ، ارزان و با کیفیت ارائه می دهیم ، یعنی تا جایی که امکان داشته باشد به احترام مشتری های عزیز باربری شریعتی خدماتمان را روز به روز با کیفیت تر می کنیم ، برای همین ما میخواهیم خود را د نقطه به نقطه مناطق : غرب ، شمال ، مرکز و شرق تهران تهران به همه بشناسانیم و فرصت آن را داشته باشیم تا خدمتگذاری تمام شما هموطنان عزیز تهرانی باشیم.

برای همین ما شعباتی را از باربری شریعتی و اتوبار شریعتی در تهران پخش کرده ایم که خدماتمان را سریع تر در اختیار مشتری بگذارند ، در اینجا به این مناطق اشاره ایی خواهیم داشت.

توانا بار در شمال

باربری نیاوران ،  باربری شریعتی ، باربری سعادت آباد ، باربری میرداماد ، باربری ونک ، باربری تجریش ، باربری قیطریه ، باربری مخابرات ، باربری زعفرانیه

توانا بار در غرب

باربری مرزداران ، باربری پونک ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد ، باربری شهران ، باربری سردارجنگل

توانا بار در مرکز

باربری گیشا ، باربری یوسف آباد ، باربری ولیعصر اتوبار شریعتی

توانا بار در شرق

باربری تهرانپارس ، باربری پیروزی ، باربری رسالت ، باربری نارمک

ما توانستیم ببا داشتن بهترین پرسنل و تجهیزات به لطف خدا در تمام نقاط تهران خدمتگذارش ما باشیم. امید است این اعتمادی که شما به باربری شریعتی دارید کمک حالمان باشد تا روز به روز بر توانایی های خود در جهت خدمت صادقانه به شما عزیزان به پیش تر برویم.

باربری ، اتوبار ، باربری در شریعتی ، بسته بندی اثاثیه در شریعتی ، باربری در محدوده شریعتی ، اتوبار در شریعتی ، بسته بندی اثاثیه منزل

 

شعبات باربری شریعتی

تماس با ما