باربری ستارخان – اتوبار ستارخان |۴۴۴۱۴۳۹۱|با بهترین تجهیزات بسته بندی

باربری ستارخان و حمل و نقل و بسته بندی اثاث و کالاها

باربری ستارخان و اتوبار ستارخان یکی از بهترین باربری های فعال در منطقه غرب تهران است که حیطه فعالیت ان نه تنها به محدوده ستارخان بلکه سایر مناطق دیگر تهران بزرگ را در بر می گیرد و با داشتن وسایل بسته بندی مناسب می تواند همزمان در انجام چند پروژه اتوبار و باربری و بسته بندی فعال باشد.

باربری ستارخان

اتوبار ستارخان فعال در محدوده ستارخان تهران

ستارخان یکی از مناطق غرب تهران است که بنابه شرایط آب و هوایی و جغرافیایی سکنه زیادی در ان جای گرفته اند. باربری توانا بار تهران با توجه به وضعیت اثاث کشی و باربری و بسته بندی اثاث منزل شرکت ها و ادارات در تهران ، تصمیم را برآن گرفت تا یکی از شعبه های باربری خود را به نام باربری ستارخان در این منطقه دایر کند و تا زیر نظر مدیریت باربری توانا بتواند به آسانی و در اسرع وقت خدمات باربری و بسته بندی را به این عزیزان ارائه نماید.

سابقه فعالیت باربری

باربری ستارخان با داشتن سابقه باربری بیش از ۱۰ سال در تهران و با استفاده از بهترین امکانات باربری و بسته بندی در تهران توانسته است خدمات تک و بی نممونهه ایی را در تهران و شهرستان ها به هموطنانمان ارائه دهد.

خدمات باربری توانا بار تهران

باربری نمونه و تک است که تمام خدمات یک باربری و اتوبار را تحت پوشش قرار دهد و تمام نیاز های مشتریان عزیز را بر آورده کند. باربری ستارخان با توجه به اهمیت این مهم خدمات جامع و گسترده ایی را به مشتریان عزیزی که خواهان خدمات باربری هستند ، ارائه می دهد.

بسته بندی اثاث منزل ، شرکت ها و ادارات

یکی از خدمات مهمی که هر باربری می تواند به مشتریان عزیز ارائه دهد ، بسته بندی اثاثیه منزل ، شرکت ها و ادارات می باشد . باربری ستارخان

ما در باربری و اتوبار ستارخان تهران با داشتن پکیج های بسته بندی انواع کالاهای مختلف ، چه از لحاظ جنس و چه از لحاظ ابعاد مختلف و با بهره گیری از بهترین متخصصان و کارشناسان بسته بندی در باربری و نظارت مدیری مدبر و آگاه می کوشد بهترین و اصولی ترین بسته بندی ها را برای شما عزیزان انجام دهیم ، پس همین الان با شماره های باربری توانا بار تهران در منطقه غرب تهران تماس بگیرید ما با توجه به مهم بودن بحث بسته بندی اثاثیه منزل پس لازم می دانیم که در اینجا به چند مورد مهم در رابطه با بسته بندی وسابل اشاره می کنیم.

کارتن بسته بندی و محکم : کارتن پنج لایه و با مقاومت دو برابر کارتن موز جهت بسته بندی وسایل شکستنی

تجهیزات بسته بندی مناسب

کارتن مواد یخ زده و مواد غذایی:باربری و اتوبار ستارخان باتوجه اهمیت حمل مواد غذایی و حفظ کیفیت و جلوگیری از فاسد شدن از کارتن های استریل مخصوص مواد غذایی استفاده می کند.

کارتن رگال دار : مخصوص بسته بندی البسه گرانبها و شیک  که در حین جابجایی کثیف و چروک نشوند.

ساک رختخواب : محصوص بسته بندی ملحفه ، متکا ، پتو

چسب پنج سانتی: جهت بستن در کارتن ها و کمد و……

ماژیک : نوشتن محتوای کارتن ها

استرج ، وکیوم بابل رپ نخودی ،گردویی: برای پوشش وسایل منزل جهت جلوگیری از کثیفی ، گردو غبار ،خط و خش

 

 

 

اتوبار ستارخان

باربری برون شهری

ما علاوه بر بر عهده گرفتن باربری و اثاث کشی و جا به جایی های شما  در تهران و حومه استان تهران ، اثاث و کالاهای شما را هم به سایر شهرستان ها و مناطق دیگر ایران بزرگ و عزیز انتقال می دهیم. ما با داشتن امکانات باربری درست و حسابی از قبیل خاورهای مسقف و روباز با سایز های گوناگون انواع و اقسام کالاهای ، اثاث منازل و … را با کمکک رانندگان حرفه ایی و کاربلد در سراسر مناطق ایران جابه جا می کنیم .

باربری ستارخان یک باربری و اتوبار همه چیز تمام است با خیال راحت با ما جابه جا شوید.

باربری در ستارخانباربری در محدوده ستارخان – باربری غرب تهرانجابه جاییاسباب کشیاتوبار در تهران باربری در تهران 

barbari starkhan

اثاث کشی خود را به ما بسپارید

باربری ستارخان و اتوبار ستارخان تهران یکی از باربری های مجاز و قانونی و معتبر در تهران است که تمام مجوز های لازم را برای انجام کامل خدمات باربری ، بسته بندی اثاثیه منزل ، اتوبار ، جا به جایی اثاثیه ، حمل و نقل بار در تهران و حمل و نقل بار در شهرستان را دارد ، توانا بار با استفده از بهترین تجهیزات باربری که که مطابق با استاندارد های روز دنیا طراحی شده اند و همچنین بکارگیری پرسنل بسته بندی و باربری آموزش دیده می توانند اثاث و هر نوع کالایی را که شما مد نظر داشته باشید به آسانی و با ضمانت نامه ۱۰۰ درصدی انجام دهند.

همین الان با یکی از شماره های باربری و اتوبار ستارخان در تهران تماس گرفته و خدمات خود را سفارش دهید ما تا آخر مسیر با شماییم.

شما در هر کجای تهران که هستید می توانید از خدمات ما استفاده کنید

ما با توجه به ظرفیت ها و پتاسیل های بالای باربری که به لطف وجود پرسنل توانمند و تجهیزات به روز باربری و همچنین ماشین های مدرن و شیک در حمل و نقل و ناوگان باربری خود می توانیم خدماتمان را در تمام مناطق تهران در اختیار شما عزیزان بگذاریم. ما شعباتی را برای خدمات رسانی در هر کدام از مناطق شمال ، غرب ، مرکز و شرق تهران دایر کرده ایم که خدمات باربری و اتوبار را ارائه بدهد.

باربری های ما در شمال تهران

باربری نیاوران ،  باربری شریعتی ، باربری سعادت آباد ، باربری میرداماد ، باربری ونک ، باربری تجریش ، باربری قیطریه ، باربری مخابرات ، باربری زعفرانیه

باربری های ما در غرب تهران

باربری مرزداران ، باربری پونک ، باربری ستارخان ، باربری جنت آباد ، باربری شهران ، باربری سردارجنگل

باربری های ما در مرکز تهران

باربری گیشا ، باربری یوسف آباد ، باربری ولیعصر

باربری های ما در شرق تهران

باربری تهرانپارس ، باربری پیروزی ، باربری رسالت ، باربری نارمک

ما یعنی اتوبار ستارخان ، باربری ستارخان ، باربری تهران و توانا بار تهران را در تمام نقاط تهران و به راحتی بیابید و با شماره های ما تماس گرفته و خدمات باربری و اتوبار خود را سفارش دهید.

باربری در ستارخان

اتوبار ستارخان

اتوبار ستارخان و باربری ستارخان را می توان بهترین و معتبرترین شرکت باربری در تهران در نظر گرفت به این صورت که علاوه بر ارائه خدمات باربری و بسته بندی اثاثیه به تمام مناطق تهران بزرگ می توانند اثاث و کالاهای شما را از تهران به دورترین نقاط ایران با ضمانت حمل کنند ، کارگران متخصص حمل بار و بارچنی در اتوبار ستارخان با دقت و ضمانت کاری اثاث و کالاهای حساس شما را می چینند و سپس باربری ما با ماشین های شیک اثاث کشی ان ها را به سراسر تهران بزرگ حمل می کند. باربری ستارخان 

اتوبار ستارخان

تماس با ما